Our product range includes a wide range of natural aaa grade green pumpkin seed, natural aa grade green pumpkin seed and natural a grade green pumpkin seed.
₹ 300 / Kg Get Latest Price
| Form | Raw |
| Grade | AAA |
| Type | Kernels (Shelled) |
| Packaging Size | 1 kg |
| Brand | Blackberry Lean |
| Color | Green |
| Is It Organic | Organic |
Minimum order quantity: 100 Kg
₹ 400 / Kg Get Latest Price
| Usage | Edible Seed |
| Form | Whole Seed |
| Grade | AA |
| Pack Size | 1 kg |
| Type | Kernels (Shelled) |
| Certification | Organic In Process |
| Brand | Blackberry Lean |
| Processing Type | Raw |
| Seed Color | Green |
Minimum order quantity: 100 Kg
₹ 435 / Kg Get Latest Price
| Form | Raw |
| Grade | A |
| Type | Kernels (Shelled) |
| Packaging Size | 1 kg |
| Brand | Blackberry Lean |
| Color | Green |
| Is It Organic | Organic |
Minimum order quantity: 100 Kg
Sachin Katekar (Sales Manager)
Blackberry Foods Private Limited
Manoramanagar, Pole No 28, Waghle Estate, Thane, C/O Mandabai Katekar, 400604, Waghle Estate, Thane
Thane - 400607, Maharashtra, India